Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Yazarlar Yazar olmak ister misiniz?

Batuhan:'' Sergen Yalçın'la Kendimi Buldum''

30/04/2015Medicana Sivasspor'un golcü futbolcusu Batuhan Karadeniz, Ziraat Türkiye Kupasında Galatasaray ile oynayacakları maç öncesi A Spor'a konuştu. Kupayı hedeflediklerini belirten Batuhan, "İstanbul'a Galatasaray’ı yenmek için geldik" dedi.

Batuhan açıklamalarında:

Aslında sezon başında kafamızda bu kadar ileri gidebileceğimiz yoktu. Hoca geldikten sonra biraz da kendi halinde baktık yarı finale kadar geldik, gözümüzü burada açtık. Buradan sonra da tabi ki kupayı almak istiyoruz. Hedefimiz buradan Avrupa Şampiyonasına gitmek. İki basamak kaldı önümüzde final için toplarsak, bu turu da geçtiğimizi varsayarsak üç maç diyelim ikisiyle beraber. Buraya kadar getirmişken kupayı almak istiyoruz. Kim istemez ki sonuçta hem Avrupa’ya gitmek var sonunda, hem de bir kupa var. Bütün taraftarımız ve biz takım olarak da camia olarak da inanıyoruz Galatasaray’ı eleyebileceğimize. Elemek için geldik buraya. Bizim için iyi bir maç olacak. İzleyenler için de iyi bir maç olacak. İyi bir maç izlettirmeye geldik izleyenlere de öncelikle. Hayırlısı olsun diyorum iki taraf için de." dedi.

"Ben normalde sezon başında bir sakatlık yaşamıştım, sezon başı kampında 20 -21gün sürmüştü sakatlığım. Ondan sonra da fena performans sergilemiyordum ama tabi ondan önceki Hocamız Roberto belki düşünmüyordu beni, belki de oyun sistemine uymuyordum. Sergen Hoca’nın gelmesiyle beraber oynamaya başladım. İyi de oynadığımı düşünüyorum, hocam da iyi oynadığımı düşünüyor demek ki hala takımda yer veriyor bana. Tabii hocanın gelmesi, hocanın benimle birebir diyaloğumuz ekibiyle olan diyaloğumuz, Sergen Hoca ve kendi ekibi çok iyi bir ekipten kurulu. Biraz da teknik direktörlük hayatı ekibe de bağlı. Tek başına bir sıfatla olmuyor. Tabii hoca ve hocanın ekibi çok iyi olduğu için bütün zaten takım olarak performans arttırdık. Hocanın gelmesi bütün takıma iyi olarak yansıdı, bana da yansıdı. Teşekkür ediyorum ona da."şeklinde konuşmasını sonlandırdı.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Spor Kahvesi'nde söz sende!
Spor yazarı olmak için tıkla.
comments powered by Disqus
Yazar Olmak İçin Tıkla

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakibi Belli Oldu

Beşiktaş'ın Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

Kocaman'dan Yıldırım'a Güldüren Satış

Kartal’dan Carlos Tevez Hamlesi

Beşiktaş'ın Vida Transferinde Son Durum
Takip et: @spor_kahvesi