Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Yazarlar Yazar olmak ister misiniz?

Hagi'den Güldüren Yasal Doping Yorumu

05/05/2017Galatasaray'ın efsane futbolcusu Gheorghe Hagi, futbol oynadığı dönemdeki 'gizli' sırrının ve yasal dopinginin baklava olduğunu söyledi.
"Çok eski bir tatlı. Romanya'da bulmak çok zor. Ben Türkiye'de oynadığım dönemde benim için bir nevi dopingti." diyerek baklavayı anlatan Hagi, "Çok kaliteli, çok şekerli ve en sevdiğim tatlıdır." dedi.

ROMANYA'DA BULAMIYOR

Sahibi olduğu ve teknik direktörlüğünü yaptığı Viitorul'un bulunduğu Constanta şehrinde baklava bulunmadığını söyleyen Hagi, "Çok güzeldir, bir nevi hamur işi. Futbolcular sadece antrenmanla güçlenmezler. İyi dinlenmeli, iyi uyumalı ve kaliteli şeyler yemelisiniz ki tam kapasiteyle futbol oynayabilesiniz." ifadelerini kullandı.

Romanya 1. Ligi'nde bitime 2 hafta kala FCSB'nin 4 puan önünde lider durumunda bulunan takımının durumu hakkında konuşan Hagi, "Şampiyonluk için hazırız. Kolay değil ama imkansız da değil. Son iki maçımızda gerekli puanları toplayıp şampiyon olmak istiyoruz. Bizim için harika bir sezon geçiyor. Romanya'nın en büyük takımı olabilirsek bu bizim mental açıdan da güçlendiğimizi görmüş oluruz. Baskı karşısında çocukların nasıl performans gösterecekleri de çok önemli." diyerek konuşmasını noktaladı.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Spor Kahvesi'nde söz sende!
Spor yazarı olmak için tıkla.
comments powered by Disqus
Yazar Olmak İçin Tıkla

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakibi Belli Oldu

Beşiktaş'ın Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

Kocaman'dan Yıldırım'a Güldüren Satış

Kartal’dan Carlos Tevez Hamlesi

Beşiktaş'ın Vida Transferinde Son Durum
Takip et: @spor_kahvesi