Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Yazarlar Yazar olmak ister misiniz?

Demirkol'dan, Florya'da Çıplak Dolaşan Oyuncu Yorumu

10/05/2017Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Galatasaray'da kadroya giremeyen Luis Cavanda ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Galatasaray'ın Trabzonspor'un elinden çıkartması için uğraş verdiği Cavanda'ya 1.8 milyon Euro ödediğini belirten Demirkol, hem kulübü hem de oyuncuyu eleştirdi.

CAVANDA ÇIPLAK DOLAŞIYOR HABERLERİ ÇIKMIŞTI

Demirkol, "Trabzonspor'un kurtulmak istediği Cavanda'ya, Galatasaray yönetimi 1.8 milyon Euro para verdi. Bir kulüp Cavanda'yı para verip satın alıyorsa o yönetimin değişmesi lazım" dedi.

Ayrıca, Galatasaray'ın savunmacısı Cavanda'nın Florya Metin Oktay Tesisleri'nde garip hareketler sergilediğini duyduğunu söyledi. Demirkol, "Burada anlatmayalım şimdi. Cavanda, Florya'da da garip garip şekillerde takılıyormuş. Kendi halinde bir dünyası varmış" şeklinde konuştu.

Luis Cavanda hatırlanacağı üzere Trabzonspor'da kadroya giremediği dönemlerde tesislerin içinde üzerinde giysi bulunmadan dolaştığı ve etrafta bulunanlara büyük rahatsızlık verdiği yönünde haberler çıkmıştı.

"SNEIJDER'İN SUÇU YOK"

Öte yandan Wesley Sneijder'in Galatasaray'daki pozisyonuyla ilgili konuşan Demirkol, yönetimi topa tuttu.
Demirkol, "Galatasaray'da Sneijder'in başına, Sneijder'den daha tecrübeli birini getirmediler. Daha başından beri Galatasaray, Sneijder'in her şeye karışmasına izin verdi. Burada Sneijder'in hiçbir suçu yok.İşler kötü gidince 'Aa Sneijder yaptı' dersen, ben Sneijder'i eleştirmem, seni eleştiririm" diye konuştu.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Spor Kahvesi'nde söz sende!
Spor yazarı olmak için tıkla.
comments powered by Disqus
Yazar Olmak İçin Tıkla

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakibi Belli Oldu

Beşiktaş'ın Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

Kocaman'dan Yıldırım'a Güldüren Satış

Kartal’dan Carlos Tevez Hamlesi

Beşiktaş'ın Vida Transferinde Son Durum
Takip et: @spor_kahvesi