Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Yazarlar Yazar olmak ister misiniz?

Galatasaray'da Terim Transferi Arda'ya Takıldı

08/08/2017Galatasaray'da yönetim Tudor ile yola devam kararı alsa da, teknik direktör konusu kolay kolay kapanacak gibi durmuyor. Galatasaray yönetimine yakın ancak yönetim içinde aktif olarak görev almayan bir grup, Fatih Terim için yoğun bir çalışma içinde. Gerek basın gerekse yönetim içinde yoğun bir lobi faaliyeti sürdüren bu grup, camianın da yakından tanıdığı önde gelen isimlerden oluşuyor.

Tudor ile uzun vadede başarı sağlanamayacağını ve ligin ortasında bir kriz yaşamaktansa, bir an önce yeni teknik direktör ile anlaşılması gerektiğini düşünen camianın önemli isimlerinin hedefi Fatih Terim. Transfer sezonunda sona yaklaşılırken kariyerli başka bir hocayı bulmak da zaten pek mümkün değil. Ancak Fatih Terim'in takımın başına gelmesindeki önemli engellerden biri, transferi yılan hikayesine dönen, Arda Turan oldu.

Arda Turan transferi ile taraftarın desteğini almak isteyen başkan Dursun Özbek'in, Turan transferi için yönetimde özel bir ekip kurduğu gelen haberler arasında. Bu ekip önümüzdeki günlerde Barcelona'ya giderek Arda'yı takıma kiralık olarak getirmeye çalışacak. Arda her ne kadar sıcak baktığını ifade etse de, bu transferde son karar Barcelona'nın. Dolayısıyla süreç istenen daha yavaş ilerliyor.

Tudor ile yola devam kararında yönetimin elini güçlendiren argümanların başında da Arda transferi geliyor. Terim ve Arda arasındaki buzların erimediği ve takımda sorun yaşanacağı için Terim transferi de beklemede. Dolayısıyla Arda transferi olsa da olmasa da Galatasaray'da sular durulmayacak gibi.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Spor Kahvesi'nde söz sende!
Spor yazarı olmak için tıkla.
comments powered by Disqus
Yazar Olmak İçin Tıkla

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakibi Belli Oldu

Beşiktaş'ın Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

Kocaman'dan Yıldırım'a Güldüren Satış

Kartal’dan Carlos Tevez Hamlesi

Beşiktaş'ın Vida Transferinde Son Durum
Takip et: @spor_kahvesi