Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Yazarlar Yazar olmak ister misiniz?

Fenerbahçe 10 Numarasına Kavuştu

12/08/2017Alex de Souza ayrıldığından beri yerini bir türlü dolduramayan sarı-lacivertliler, sonunda aradığı 10 numarayı Zenit'te buldu. Sarı-lacivertlilerden gelen teklife düşünmeden "Evet" diyen Giuliano dün İstanbul'a geldi. Güvenlik gerekçesiyle Genel Havacılık kapısından çıkarılan ve bu nedenle taraftarın karşılayamadığı Giuliano, doğrudan otele gitti.

Sambacı, İlk Açıklamasını FB TV'ye Yaptı

Taraftarın ilgisinden mutlu olduğunu belirten Giuliano, "Fenerbahçe taraftarının benim hakkımda söylediği sözleri duydum ve çok mutlu oldum. Beni izlemek için çok heyecanlı olduklarını biliyorum. Aynı heyecan benim için de geçerli. Sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum. Bu heyecan da güzel bir birliktelik ortaya koyacaktır" dedi. Kaliteli bir takıma sahip olduklarını belirten Brezilyalı, "Tanıdığım isimler var. Josef de Souza da yakın arkadaşım" dedi. Giuliano, sözlerini Türkçe olarak "En büyük Fenerbahçe" diyerek noktaladı.

Fenerbahçe, dün akşam İstanbul'a getirdiği Giuliano'nun transferi için görüşmelere başladığını KAP'a bildirdi. Fenerbahçe'nin 2017 yaz dönemindeki 7. transferi olan Guiliano'nun satın alma opsiyonu ile kiralandığı öğrenildi. Rus basını, satın alma opsiyon bedelinin 6 milyon Euro olduğunu yazmıştı.

Giuliano da tıpkı Alex gibi 27 yaşında çubuklu formayı sırtına geçiriyor. Heykeli dikilen efsane gibi Coritiba doğumlu ve o da 10 numara pozisyonunda oynuyor. Alex geldiğinde 20 numarayı giymişti, Giuliano'nun tercihi ise merak ediliyor.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Spor Kahvesi'nde söz sende!
Spor yazarı olmak için tıkla.
comments powered by Disqus
Yazar Olmak İçin Tıkla

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakibi Belli Oldu

Beşiktaş'ın Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

Kocaman'dan Yıldırım'a Güldüren Satış

Kartal’dan Carlos Tevez Hamlesi

Beşiktaş'ın Vida Transferinde Son Durum
Takip et: @spor_kahvesi