Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Yazarlar Yazar olmak ister misiniz?

Selçuk İnan’ın Yerine Fenerbahçe’li Yıldız

20/09/2017Galatasaraylı yöneticilerin, sezon sonunda Fenerbahçe ile sözleşmesi bitecek olan Alper Potuk'un menajeriyle görüştüğü iddia edildi. Cim Bom'un, 26 yaşındaki futbolcuyu Selçuk İnan'ın yerine almayı düşündüğü de gelen haberler arasında.

Galatasaraylı yöneticilerin, 26 yaşındaki futbolcuyu, artık gözden çıkarılan Selçuk İnan'ın yerine, Ndiaye'nin alternatifi olarak düşündüğü öne sürülüyor. Bu transfer operasyonunu sessiz ve derinden yürüten Galatasaray’ın, Potuk'un menajeri Ahmet Bulut'la birkaç kez buluştuğu öğrenildi.

Galatasaray'ın Alper'i gözüne kestirmesindeki başlıca sebepler ise oyuncunun topla ilerleyip adam eksiltebilmesi, dikine ve hızlı bir geçiş oyunu oynayan Galatasaray’a uygun bir yapısı olması ve orta sahanın her bölgesinde görev yapabilmesi. Fenerbahçe'de bu sezon 1.8 milyon Euro garanti ücret artı 15 bin Euro maç başı ücretle görev yapan Alper için Galatasaray Yönetimi'nin gözden çıkardığı rakamın 2.5 milyon Euro seviyesinde olduğu öğrenildi.

Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Alper için tarafların Ocak ayında söz kesmesi ihtimali kulislerde yüksek sesle konuşuluyor. Ancak yabancı kuralının tartışıldığı bu günlerde Fenerbahçe'nin yıldız oyuncuyu bırakmak istemeyeceği ve yeni sözleşme için şartları zorlayacağı da düşünülüyor.

Fenerbahçe de aynı yöntemle sezon başında Trabzonspor'dan Mehmet Ekici'yi bonservis bedeli ödemeksizin renklerine bağlamıştı.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Spor Kahvesi'nde söz sende!
Spor yazarı olmak için tıkla.
comments powered by Disqus
Yazar Olmak İçin Tıkla

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakibi Belli Oldu

Beşiktaş'ın Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

Kocaman'dan Yıldırım'a Güldüren Satış

Kartal’dan Carlos Tevez Hamlesi

Beşiktaş'ın Vida Transferinde Son Durum
Takip et: @spor_kahvesi