Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Yazarlar Yazar olmak ister misiniz?

Fatih Terim Dedikoduları Galatasaray Gündemini Karıştıracak Gibi

31/10/2017Sabah Spor yazarı Erman Toroğlu, A Spor'da yayınlanan Takım Oyunu programında Galatasaray'ı değerlendirdi. Toroğlu, Tudor'un yerine Fatih Terim'in sarı kırmızılı takıma dönme ihtimalini değerlendirdi:

Toroğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"Cenk Ergün konuştu, bu tarz Türkiye'de gitmez. Fatih Terim olduğu zaman işin rengi farklı olur. Topçu, basın, Federasyon farklı olur. Fatih Terim renkli bir adam. Milli Takımı da çok kötü bırakmadı. Takımdaki boyutlar farklı yerlere gitti. Ben olsam öbür yoldan giderdim.

"GALATASARAY'A GELİRSE FAYDA SAĞLAR"

Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe'nin Aykut Kocaman; Galatasaray'ın Fatih Terim... Tadından yenmez. Çok renkli bir lig olur. Fatih Terim'in yapısı yarışmacı tipli. Bu tipteki adam, rakibi ısıracak, parçalayacak, parçalanacak. Türk futboluna böyle daha iyi hizmet verirsin. Galatasaray'a gelirse fayda sağlar.

"TERİM'İN SPOR ALEMİNDEN ÇEKİLMEMESİ GEREKİR"

Fatih Terim'in bir şeyler yapması lazım. Spor aleminden çekilmemesi gerekir. Bir şeyleri ispat etmeye ihtiyacı yok ama Türk futboluna bir şeyler yapmaya mecbur. Onun için de Galatasaray için de bulunmaz nimet tepsinin içinde. Ha yapar mı yapmaz mı bilemem."

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Spor Kahvesi'nde söz sende!
Spor yazarı olmak için tıkla.
comments powered by Disqus
Yazar Olmak İçin Tıkla

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakibi Belli Oldu

Beşiktaş'ın Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

Kocaman'dan Yıldırım'a Güldüren Satış

Kartal’dan Carlos Tevez Hamlesi

Beşiktaş'ın Vida Transferinde Son Durum
Takip et: @spor_kahvesi