Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Yazarlar Yazar olmak ister misiniz?

Lucescu Milli Takımı Reddeden Oyuncuyu Açıkladı

13/11/2017Türkiye'deki alt yapı sorunları ve spor eğitimindeki aksaklıklar nedeniyle kendi sporcularımızı yetiştirmekte maalesef yetersiz kalıyoruz. Futbol gibi çok önemli yatırımların yapıldığı ve büyük transfer bütçelerinin harcandığı bir alanda dahi, milli takım istenen görüntüden uzak bir performans sergiliyor. Dolayısıyla Avrupa'daki Türk asıllı futbolcuların milli takıma kazandırılması büyük önem taşıyor. Ancak her futbolcu Türk milli takımını tercih etmiyor maalesef.

Bu konuyla ilgili A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Arnavutluk maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Rumen çalıştırıcı, Austria Wien'de forma giyen Tarkan Serbest'in milli takıma gelmek istemediğini ifade etti.

Lucescu'nun açıklaması şu şekilde:

"TARKAN AVUSTURYA'DAN TEKLİF BEKLİYOR"

"22-23 oyuncumuz var. Romanya'nın 29, Arnavutluk'un 28. Erol'u çağırdık, görmek için. Hollanda'nın 2. liginde oynuyor. Almanya'da birçok oyuncu seyrettim, neredeyse 1 ay kaldım. Genç ve tecrübeli oyuncuların çoğu Almanya'da oynamak istiyor, 2. tercihleri Türkiye. Austria Wien'den Tarkan'la konuştum ama beklemek istiyor. Avusturya'dan teklif bekliyor."

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş
Spor Kahvesi'nde söz sende!
Spor yazarı olmak için tıkla.
comments powered by Disqus
Yazar Olmak İçin Tıkla

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakibi Belli Oldu

Beşiktaş'ın Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

Kocaman'dan Yıldırım'a Güldüren Satış

Kartal’dan Carlos Tevez Hamlesi

Beşiktaş'ın Vida Transferinde Son Durum
Takip et: @spor_kahvesi